Letnia wyprzedaż Soundtoys

16.07.2019  | Mikołaj Urbaniak
Letnia wyprzedaż Soundtoys

Do 25 Lipca na stronie słynnej amerykańskiej firmy audio – Soundtoys, możemy dostać światowej klasy pluginy w bardzo atrakcyjnych cenach.

Soundtoys 5 Bundle, czyli komplet wszystkich wtyczek stworzonych przez firmę nabędziemy za $349, zamiast regularnych $499. Pośród nich jest wiele narzędzi, które wyznaczyły studyjny standard.

EchoBoy – świetny delay z wewnętrznym saturatorem i możliwością nadania odbiciom swingu. Co więcej, jest możliwość wyboru spośród wielu „styli” tworzonych w oparciu o sprzęt analogowy.

Little Plate – reverb brzmiący rewelacyjnie prawie na wszystkim. Jest dosyć „ciemny”, ale jego szlachetne, wysublimowane brzmienie uzależnia. Do tego prosty interfejs i elegancki design – to znak rozpoznawczy wszystkich narzędzi marki.

Little AlterBoy – plugin, który wyznaczył trendy w transpozycji wokalu. Gałka pitch oraz formant, a do tego świetnie brzmiący wbudowany overdrive.

MicroShift – często wymieniany jako najważniejsza wtyczka spod tego labelu. W mgnieniu oka dodaje informacji stereo, przy jednoczesnym zachowaniu jakości i charakteru dźwięku. Trzy style pracy, gałka focus do wskazania pluginowi, na których frekwencjach ma się „skupić” najbardziej, oraz kontrolowalna ilość  odstrojenia.

Z nieco mniej znanych produktów naszym faworytem jest Devil-Loc – bardzo agresywny kompresor dedykowany bębnom. Pokrętła crush i crunch… wprowadzają iście diabelską destrukcję. Wymieniliśmy tylko 5 z 21 pluginów, które dostajemy w paczce. Nie wszystkie są genialne, niektóre są po prostu użyteczne. Pewne jest to, że każdy z nich całkowicie spełnia swoje zadanie, jak na w pełni profesjonalne narzędzie jest super prosty w obsłudze i wygląda stylowo.

Więcej: https://www.soundtoys.com/

Zobacz także test wideo:
Universal Audio Volt 276 - interfejs audio/MIDI
Universal Audio Volt 276 - interfejs audio/MIDI
To, że Universal Audio dołączy do grupy producentów budżetowych interfejsów audio było niemal pewne. Otwartym natomiast pozostawało pytanie z czym i za ile.
Star icon
Produkty miesiąca
Antelope Zen Go Synergy Core - interfejs audio
Apogee Symphony Desktop - interfejs audio
MIPRO MI 58 — cyfrowy system bezprzewodowy IEM
Close icon
Poczekaj, czy zapisałeś się na nasz newsletter?
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS wybrane e-wydanie jednego z naszych magazynó