Słuchawki Behringer BH770

02.09.2019  | Paweł Pruski
Słuchawki Behringer BH770

Nowe, a wydają się być znajome. Behringer na swojej stronie zaprezentował nowy model profesjonalnych słuchawek zamkniętych.

Niejednokrotnie pisaliśmy już o klonach syntezatorów jakie stworzyła firma Behringer. Nie ma nawet sensu wymieniać poszczególnych sprzętów, wystarczy wspomnieć o czołówce klasycznych syntezatorów oraz maszyn perkusyjnych. Jak wiadomo działalność powyższej firmy jest znacznie szersza i obejmuje gigantyczny obszar rynku: efekty gitarowe, interfejsy audio, miksery czy wzmacniacze gitarowe słuchawki. Tym razem padło na ostatni ze wspomnianych segmentów, a więc słuchawki. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie zastanawiająca nazwa oraz wygląd słuchawek. Lwia część osób zajmująca się dźwiękiem oznaczenie 770 kojarzy z kultowymi słuchawkami firmy Beyerdynamic. Okazuje się, że przy bliższym spojrzeniu na najnowszą propozycję Behringera, nakreślona intuicja okazuje się bardzo słuszna, ponieważ wygląd słuchawek można określić jako identyczny względem Beyerdynamic DT 770 Pro.

Na razie nie mieliśmy okazji testować nowych słuchawek - pozostaje więc bazowanie na parametrach, który prezentują się naprawdę dobrze. Być może podobnie jak w przypadku klonowanych syntezatorów, również słuchawki okażą się sukcesem. Kwestia praw autorskich, wydaje się być dość niejasna, ale jest to przedmiot relacji pomiędzy obiema firmami, a nie użytkownikami.

www.behringer.com

Star icon
Produkty miesiąca
Earthworks SR117 - mikrofon pojemnościowy wokalny
Sennheiser HD 490 PRO Plus - słuchawki studyjne
Close icon
Poczekaj, czy zapisałeś się na nasz newsletter?
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS wybrane e-wydanie jednego z naszych magazynó