Więcej...

UA Analog Classics Pro za darmo

12.09.2019 
UA Analog Classics Pro za darmo

Stało się już tradycją, że co jakiś czas firma Universal Audio oferuje promocję polegającą na udostępnianiu bezpłatnych wtyczek UAD-2 wraz z zakupionymi urządzeniami. Od 1 sierpnia do 31 października obowiązuje ona na interfejsy Apollo Twin MkII (od 2.599 zł) oraz Apollo Twin USB (3.699 zł), a w jej ramach można otrzymać warty blisko 1.000 USD pakiet procesorów Analog Classics Pro.

W jego skład wchodzą wierne emulacje największych klasyków studyjnych, w tym Teletronix LA-2A Classic Leveler Collection, Pultec Passive EQ Collection, 1176 Classic Limiter Collection, Fairchild Tube Limiter Collection oraz UA 610 Tube Preamp & EQ. Mamy zatem pięć legendarnych urządzeń w różnych odmianach każde, które odcisnęły swoje piętno na historii produkcji muzycznej.

Promocyjne wtyczki zostaną automatycznie dodane do konta kupującego po zarejestrowaniu nowego interfejsu na stronie Universal Audio. Jeśli nabywca ma już objęte promocją wtyczki, wówczas będzie mógł pobrać inne z dodatkowej listy wtyczek UAD-2.

www.uaudio.com
www.audiostacja.pl