Więcej...

Kali Audio IN-8, czyli moc i szczegółowa scena dźwiękowa

08.10.2019 
Kali Audio IN-8, czyli moc i szczegółowa scena dźwiękowa

Trójdrożny monitor studyjny Kali Audio IN-8 jest jak żaden inny. Wykorzystuje te same głośniki nisko- i wysokotonowe, znane z bestsellerowego modelu LP-8, dodatkowo uzupełniając je o nowy przetwornik średniotonowy, który otacza tweeter i działa jak jego falowód.

Taka konstrukcja powoduje, że zarówno głośnik wysokotonowy, jak i niskotonowy są mniej obciążone, a jednocześnie odciążone z zakresu, który przejął 4-calowy głośnik średniotonowy. Dzięki temu są w stanie grać jeszcze precyzyjniej i z mniejszymi zniekształceniami. Współosiowa konstrukcja przetworników MF i HF sprawia, że ​​IN-8 jest akustycznie źródłem punktowym. Poprawia to charakterystykę dyspersji i eliminuje niekontrolowaną propagację poza osią głośnika. Pozwala to na uzyskanie stereofonicznej sceny dźwiękowej, która przedstawia słuchaczowi wręcz hiperrealistyczny poziom szczegółowości.

Wszystko to oznacza, że ​​IN-8 są wyjątkowo dokładne i wierne, ułatwiając miksowanie, a miksy wykonane na nich, zabrzmią świetnie na każdym systemie. Kali Audio IN-8 oferuje pasmo przenoszenia (-10dB): 37Hz - 25kHz, 3-kanałowy wzmacniacz klasy D 60W/40W/40W i maksymalny poziom SPL 114dB.

essaudio.pl
kaliaudio.com