JBL EON ONE Compact - Szwajcarski scyzoryk mobilnych zestawów głośnikowych

09.10.2019 
JBL EON ONE Compact - Szwajcarski scyzoryk mobilnych zestawów głośnikowych

Aktywny? Tak. Bateria? Jasne, zapewniająca 12-godzinną pracę! Wbudowany mikser? 4-kanałowy od Soundcraft'a z EQ i gotowymi presetami oraz efektami! Bezprzewodowe zarządzanie? Oferuje Androida, iOS z pełnym DSP i możliwością sterowania 4 kolumnami na raz. Skuteczność? Najwyższa w klasie. Ma Bluetooth? Oczywiście możesz streamować muzykę bezprzewodowo. A jak z niskimi częstotliwościami? Bezkonkurencyjne w klasie, od 37,5 Hz. Waga? Tylko 8 kg!

Co jeszcze powinniśmy wiedzieć o nowym EON ONE Compact? Dużą wygodą są szybko wymienne baterie bez potrzeby stosowania narzędzi. To daje wolność gdy nie masz w zasięgu tradycyjnego zasilania. Specjaliści z Soundcraft'a zadbali aby nowy EON ONE Compact wspomagą Twoją pracę i dodali VoxBoost Ducking. Gdy go użyjesz, muzyka zawsze się ściszy gdy ktoś zacznie mówić do mikrofonu.

Nowy „robot wielofunkcyjny" od JBL oferuje 2 x XLR, 3,5 mm AUX In, wyjście słuchawkowe, dwa „ładujące" porty USB, oraz Phantom i Pass-Thru. EON ONE Compact może grać z ziemi i ze statywu, posiada 8 calowy przetwornik LF oraz 1" HF z falowodem znanym z innych modeli JBL EON.

essaudio.pl