Więcej...

Zoom LiveTrak L-8

23.10.2019  | Paweł Pruski
Zoom LiveTrak L-8

Niewielkich rozmiarów mikser w połączeniu z wielośladowym rejestratorem - tak w skrócie możemy opisać LiveTrak L-8, najnowszą propozycję firmy Zoom.

Ostatnio pisaliśmy o propozycji Zoom dla wokalistów (V6 Vocal Processor). Tym razem przyszła kolej na hybrydę miksera oraz rejestratora audio. Jest to czwarte urządzenie serii LiveTrak. Produkt kierowany jest do producentów, niewielkich zespołów oraz podcasterów. Dzięki LiveTrak L-8 możemy zmiksować oraz wielościeżkowo zarejestrować materiał muzyczny. Dodatkowo urządzenie posiada wbudowany procesor efektów, oferujący najpopularniejsze efekty typu: reverb, chorus, delay. Mikser wyposażony został w wejście mikrofonowe (z zasilaniem fantomowym) oraz gitarowe (HI-Z). W konsekwencji, bez posługiwania się komputerem możemy w zgrabny sposób zarządzać 8 kanałami audio.

W konsekwencji urządzenie może zostać zabrane np. do sali prób i bez korzystania z żadnych dodatkowych urządzeń zarejestrować materiał. Co więcej, mobilność urządzenia potwierdzona została również przez zasilanie - cztery baterie AA, USB lub zasilacz 5V. Pracę usprawnia wbudowany ekran (wyświetlający najistotniejsze w danym momencie informacje). Całość materiału rejestrowana jest na kartę SD. W odniesieniu do wspomnianych podcasterów - otrzymujemy niewielkich rozmiarów konsoletę - pozwalających na rejestrację rozmów oraz miksowanie utworów.

Więcej informacji TUTAJ.