Oglądamy YouTube - Chords Of Orion

28.10.2019  | Paweł Pruski
Oglądamy YouTube - Chords Of Orion

Testy efektów gitarowych, omawianie technik gry na gitarze oraz  wiele pomocnych porad. To i wiele więcej zobaczycie na kanale Chords Of Orion.

Gitara w służbie ambientu - tak mogłoby brzmieć motto omawianego kanału. Bill Vencil od lat prowadzi kanał w serwisie YouTube, w którego centrum jest ambientowe wykorzystanie gitary. Oprócz prezentacji różnych technik gry, oraz krótkich występów, rzeczą przyciągającą największą liczbę widzów są testy efektów gitarowych. Warsztat autora docenia wielu producentów sprzętu, nierzadko już w dniu premiery możemy zobaczyć testy nowych urządzeń.

Biorąc pod uwagę, że efekty gitarowe wykorzystywane są nie tylko w parze z gitarą (np. syntezatory) kanał jest źródłem wiedzy pozwalającej nam poznać specyfikę danego efektu. Często prezentowane są również porównania różnych efektów, co z kolei może rozwiązać dylematy związane z zakupami danego urządzenia.

Na Chords Of Orion jest również sporo albumów autorstwa Billa Vencila. Jeśli więc zainteresowani jesteście bardziej estetyczną, a mniej techniczną stroną ambientu -  na kanale znajdziecie sporo muzyki.

Star icon
Produkty miesiąca
Neumann KH 150 AES67 - aktywny monitor studyjny
KRK ROKIT 5 G5 - monitory aktywne bliskiego pola
Close icon
Poczekaj, czy zapisałeś się na nasz newsletter?
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS wybrane e-wydanie jednego z naszych magazynó