Więcej...

To już dziś! Black Friday w Audio Plus!

27.10.2019 
To już dziś! Black Friday w Audio Plus!

Na ten dzień łowcy okazji czekają przez cały rok! Tym razem na szczególną uwagę zasługuje oferta firmy Audio Plus, która w swoim katalogu ma ponad 1600 produktów od 14 topowych marek takich jak chociażby Electro-Voice, Dynacord, czy L-Acoustics. Dodatkowo, cały czas trwa specjalna promocja w której możecie wygrać bezprzewodowy zestaw premium Electro-Voice RE3!

W ramach akcji Testuj i Wygraj RE3 każdy użytkownik może wypożyczyć zestaw RE3 z jednego z salonów partnerskich Audio Plus, biorących udział w akcji. Wystarczy zrobić sobie selfie z testowanym mikrofonem, umieścić je na swojej tablicy na facebooku oraz zarejestrować się na stronie audioplus.pl/testuj-i-wygraj, by mieć szansę na wygranie nowego, wybranego zestawu bezprzewodowego RE3! Konkurs trwa od 1 października do 31 grudnia 2019, a jego rozstrzygnięcie odbędzie się w styczniu 2020 roku. Dokładny regulamin akcji dostępny jest na stronie audioplus.pl/testuj-i-wygraj, podobnie jak formularz rejestracyjny wraz z listą sklepów muzycznych, które uczestniczą w akcji.

Zestawy bezprzewodowe RE3

· Stabilna transmisja

· Pasmo pracy 36 MHz, 1440 częstotliwości do wyboru

· Wymienne kapsuły ND oraz RE

Electro-Voice RE3 to rodzina uniwersalnych zestawów bezprzewodowych premium, dostarczanych w komplecie z najwyższej jakości przetwornikami mikrofonowymi EV. Do wyboru jest 10 zestawów: pięć z nadajnikami ręcznymi oraz pięć z nadajnikami bodypack. Wszystkie zapewniają stabilną i pewną transmisję, pasmo pracy o szerokości 36 MHz, w tym 1440 częstotliwości do wyboru, a przede wszystkim doskonałe brzmienie wymiennych kapsuł ND oraz RE. Więcej informacji na temat systemów bezprzewodowych RE3 można znaleźć na stronie audioplus.pl/re3

TESTUJ I WYGRAJ #EVRE3

Akcja trwa: 1.10.2019-31.12.2019

Instrukcja wzięcia udziału w akcji:

1. Zarejestruj się na stronie akcji: audioplus.pl/testuj-i-wygraj.

2. Zgłoś się do salonu muzycznego wybranego z listy w formularzu rejestracyjnym i odbierz swój zestaw do testów.

3. Zrób sobie selfie z testowanym mikrofonem podczas koncertu lub innego wydarzenia z publicznością. Zdjęcie wrzuć na swoją tablicę na facebooku i otaguj #EVRE3.

4. …i czekaj na wieści!

Organizator akcji, firma Audio Plus, zbiera zgłoszenia i zdjęcia do końca roku 2019. Na początku stycznia 2020 zostanie wybrane zwycięskie zdjęcie i ogłoszony zwycięzca nowego zestawu bezprzewodowego premium Electro-Voice RE3. Obowiązują ograniczenia i warunki, określone w regulaminie akcji na stronie audioplus.pl/testuj-i-wygraj. Kryteria oceny zdjęć dostępne są w regulaminie akcji na stronie audioplus.pl/testuj-i-wygraj.