Więcej...

Przełomowe zarządzanie poprzez chmurę Harman

12.11.2019 
Przełomowe zarządzanie poprzez chmurę Harman

HARMAN Professional Solutions ogłosił debiut CloudworX Manager'a, pierwszej aplikacji z najnowocześniejszego, opartego na pracy w chmurze, darmowego oprogramowania CloudworX. Platforma ta jest opracowywana w celu ujednolicenia konfiguracji, wdrażania i monitorowania profesjonalnych systemów audio, wideo, sterowania i oświetlenia z całej grupy HARMAN'a.

Wykorzystujący przeglądarkę CloudworX Manager oferuje integratorom systemów możliwość instalowania, konfigurowania i serwisowania zdalnego wielu urządzeń na raz! CloudworX Manager oferuje m.in. zakładanie i obsługę kont personalizowanych lub jednokrotnego logowania; kompleksowe sortowanie, filtrowanie i wyszukiwanie urządzeń; jednoczesną konfigurację podobnych a nawet różniących się od siebie urządzeń; proste połączenie z lokalnymi systemami za pomocą aplikacji CloudworX Gateway; zarządzanie i upgrade firmware'u oraz tworzenie i wdrażanie szablonów. CloudworX Manager to tylko pierwsza z kilku aplikacji centralnego, zarządzania o nazwie CloudworX. W niedługim czasie pojawią się kolejne, które umożliwią projektowanie i zarządzanie całymi systemami Audio-Video-Control-Light. Wszystkie aplikacje CloudworX będą spójne, łącząc różne platformy w jeden ekosystem, wykorzystując najwyższe protokoły bezpieczeństwa oraz zapewniając niezrównaną ergonomię pracy.

 

 

Jednym z kluczowych celów platformy jest zapewnienie bezpiecznego, niezawodnego środowiska, w którym użytkownicy czują się pewnie. Dlatego koncern HARMAN stworzył CloudWorX w oparciu o platformę Microsoft Azure i standardy bezpieczeństwa zgodne z Cloud Security Alliance (CSA) Star Level I, RODO i ISO 27001. Priorytetowym celem w procesie tworzenia CloudworX był nieznany dotąd komfort pracy użytkownika. Zespół programistów stworzył interfejs od podstaw, bazując na dogłębnej analizie problemów, niespełnionych potrzeb użytkowników oraz tych pozytywnych pomysłów i rozwiązań. Wkład doświadczeń użytkowników odegrał kluczową rolę w stworzeniu tego wyjątkowego oprogramowania. Pierwsze obsługiwane przez CloudworX urządzenia już są! To m.in panele dotykowe AMX Book oraz systemy "huddle space" Acendo Core. system współpracy przestrzeni spotkań AMX firmy HARMAN Acendo Core, a także panele dotykowe AMX Acendo Book do planowania. Niebawem integrację z CloudworX będą oferować procesory BSS, wzmacniacze Crown, zestawy JBL, konsolety Soundcraft i wiele więcej. A wszystkie urządzenia będą dostępne poprzez usługi w chmurze i za pomocą przeglądarki.

Zaloguj się na cloudworx.harman.com

essaudio.pl