25 GB bezpłatnych sampli do sound designu!

16.12.2019 
25 GB bezpłatnych sampli do sound designu!

Jak już niejednokrotnie pisaliśmy - dobrych sampli nigdy za wiele! Z okazji tegorocznej Game Developers Conference dostajemy ponad 25 GB sampli, które idealnie nadają się do udźwiękowienia gier, filmów, czy innych materiałów audiowizualnych.

Co prawda w naszym niedawnym zestawieniu 10 stron z darmowymi samplami zabrakło witryny Sonniss.com, ale trzymamy rękę na pulsie i jak tylko pojawiła się oferta na przeszło 25 GB darmowych brzmień od razu Wam ją przekazujemy. Zgodnie z informacjami, jakie znaleźliśmy w rzeczonym serwisie sample możemy wykorzystać zupełnie bezpłatnie, również w celach zarobkowych. Proponowane darmowe dźwięki mają być tylko częścią bogatej biblioteki brzmień, jakie znajdziemy na Sonniss.com. Jeśli sample przypadną Wam do gustu warto rozejrzeć się jeszcze po serwisie i znaleźć coś dla siebie.

Poza darmowymi samplami strona Sonniss.com zachęca również do udziału w konkursie w którym możemy wygrać biblioteki brzmień warte 10 000 dolarów. Wystarczy zapisać się do bazy mailingowej, oraz udostępnić informacje o konkursie w swoich social mediach. Nie są to specjalnie wygórowane wymogi, więc może warto spróbować?

Sample oraz wszystkie informacje dot. konkursu znajdziecie TUTAJ.

Close icon
Poczekaj, czy zapisałeś się na nasz newsletter?
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS wybrane e-wydanie jednego z naszych magazynó