Sekwencer algorytmiczny Torso Electronics T-1

26.12.2019  | Paweł Pruski
Sekwencer algorytmiczny Torso Electronics T-1

T-1 jest sekwencerem MIDI oferujący szeroki zestaw funkcji pozwalającym na wiele kreatywnych rozwiązań w obrębie tworzenia rytmów oraz melodii.

Sekwencer oferuje 16 ścieżek polifonicznych, 16 parametrów rytmicznych i melodycznych, funkcje losowej modulacji, oraz narzędzia dedykowane do występów na żywo. Co za tym idzie T-1 może być doskonałym motorem napędowym rytmicznych sekwencji perkusyjnych lub wariacji melodycznych. Oprócz możliwości wysyłania komunikatów MIDI urządzenie synchronizuje się również bezprzewodowo za pomocą Ableton Link. Spoglądając na architekturę urządzenia, możemy zauważyć, że większość parametrów dostępnych jest bez zbędnego ustawiania w menu. Szczególnie podczas występów live, gdzie spontaniczność oraz szybkość reakcji są niezwykle ważne - filozofia "knob per function" jest czymś mile widzianym.

Główną cechą urządzenia jest możliwość tworzenia rytmów w oparciu o algorytmy euklidesowe. Dzięki temu w bardzo szybki i wygodny sposób możemy generować różne wzorce rytmiczne. Na chwilę obecną produkt nie został jeszcze wyceniony. Informacje o jego cenie oraz dostępności pojawią się wkrótce TUTAJ.

Star icon
Produkty miesiąca
Neumann KH 150 AES67 - aktywny monitor studyjny
KRK ROKIT 5 G5 - monitory aktywne bliskiego pola
Close icon
Poczekaj, czy zapisałeś się na nasz newsletter?
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS wybrane e-wydanie jednego z naszych magazynó