Więcej...

Już 19-20 lutego Scena Jutra 2020

19.01.2020 
Już 19-20 lutego Scena Jutra 2020

W dniach 19-20 lutego 2020 roku Teatr Wielki – Opera Narodowa w Warszawie będzie miejscem Międzynarodowej Konferencji Nowych Technologii Scenicznych Scena Jutra. W programie imprezy przewidziano prelekcje gości z Polski i ze świata, panele dyskusyjne, wystawę sprzętu i nowych technologii oraz liczne pokazy i warsztaty.

Konferencja jest skierowana do wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób spotykają się ze sceną – teatralną, operową, koncertową, ale też takimi formami aktywności jak e-sport czy VR. Jak informują organizatorzy, jest to także propozycja dla osób „widzących sztukę i scenę jako medium do promowania swoich marek w niestandardowy sposób. Najważniejszym celem, jaki stawia sobie Scena Jutra, jest budowanie świadomości nadchodzących trendów, istnienia nowych rozwiązań, a także pokazanie związanych z nimi wyzwań”.

Ubiegłoroczna edycja konferencji miała miejsce w Teatrze Muzycznym Roma i okazała się sukcesem. Odwiedziło ją ponad 600 osób związanych z teatrem, telewizją, eventami oraz estradą. Byli także przedstawiciele szkół artystycznych, agencji marketingowych oraz firm współpracujących z szeroko pojętym rynkiem scenicznym.

Organizatorami tegorocznej Sceny Jutra są: Teatr Wielki – Opera Narodowa w Warszawie, Prolight, Audio Plus oraz TSE Grupa.

www.scenajutra.pl