Więcej...

Uczeń nagrywa płytę dla chorego na raka nauczyciela

23.01.2020 
Uczeń nagrywa płytę dla chorego na raka nauczyciela

Tomasz Mendry, jako Wteifefte nagrał płytę i w ten sposób chce wesprzeć swojego nauczyciela muzyki w walce z nowotworem. Cały dochód ze sprzedaży płyty zostanie przeznaczony na jego dalsze leczenie.

Album Zatopiony został zarejestrowany w trzy miesiące, ponieważ sprawa wymagała szybkiego działania. Tomasz Mendry dziś studiujący na Uniwersytecie w Hadze, jest absolwentem bydgoskiego Zespołu Szkół nr 19, gdzie poznał Pana Adama Rusinka, swojego nauczyciela muzyki. Kiedy teraz dowiedział się, że Pan Adam zachorował na nowotwór trzustki postanowił wesprzeć go w walce z chorobą. Na płycie Zatopiony znajdziemy 11 kompozycji, które wyprodukowało kilku zagranicznych producentów. Wśród nich znalazł się Mantra, którego bity w przeszłości trafiały do takich gwiazd jak choćby Rihanna, Future, czy Pitbull.

Poza samym wydawnictwem Wteifefte zorganizował internetowe aukcje dzięki którym udało się zgromadzić przeszło 11 tys. złotych. Jeszcze do niedzieli można nabyć płytę Zatopiony na portalu zrzutka.pl (TUTAJ). Całkowity dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na leczenie Pana Adama.