Czy z powodu koronawirusa Superbooth i Musikmesse zostaną odwołane?

02.03.2020 
Czy z powodu koronawirusa Superbooth i Musikmesse zostaną odwołane?

Organizatorzy targów Superbooth, oraz Musikmesse bardzo długo przekonywali, że oba wydarzenia odbędą się w planowanych terminach, ale tak jak przypuszczaliśmy życie napisało własne scenariusze.

Nie ma wątpliwości, że do wszystkich docierają coraz to nowe przekazy medialne o kolejnych przypadkach zachorowań na koronawirusa. Nie będziemy w tym miejscu odpowiadać na pytanie na ile to właśnie one kreują powszechną atmosferę strachu, ale bez wątpienia udziela się ona całym rzeszom ludzi. W tym kontekście pojawia się pytanie o szereg wydarzeń, które co roku odbywają się mniej więcej o tej samej porze, jak choćby targi Superbooth, oraz Musikmesse.

Dziś wiemy już, że żadne z tych wydarzeń nie odbędzie się w planowanych terminach. Na stronie targów Superbooth pojawił się lakoniczny komunikat (TUTAJ) w którym stwierdzono, że impreza w tym roku się nie odbędzie. Nie mamy wątpliwości, że jest to jedyna słuszna decyzja w obliczu stale rozwijającej się epidemii koronawirusa. Przypomnijmy, że wcześniej poinformowano o przełożeniu Musikmesse (więcej informacji TUTAJ), a zaledwie kilka dni temu pisaliśmy, że Ableton Loop przełożono na 2021 rok. Będziemy informować o nowych datach tych wydarzeń.

 

Star icon
Produkty miesiąca
Antelope Zen Go Synergy Core - interfejs audio
Apogee Symphony Desktop - interfejs audio
MIPRO MI 58 — cyfrowy system bezprzewodowy IEM
Close icon
Poczekaj, czy zapisałeś się na nasz newsletter?
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS wybrane e-wydanie jednego z naszych magazynó