Więcej...

Wtyczki od Waves taniej nawet o 90%!

16.03.2020 
Wtyczki od Waves taniej nawet o 90%!

Firma Waves przyzwyczaiła nas do dość regularnych promocji na swoje produkty, jednak tym razem naprawdę mamy do czynienia z obniżką jakiej dotąd nie było. Jeżeli zamierzaliście się doposażyć w pluginy od Waves to lepszej okazji raczej nie będzie.

Producenci sprzętu, oraz oprogramowania do produkcji muzycznej starają się jak mogą, aby umilić nam przymusowe, bądź dobrowolne kwarantanny w domu i w zasadzie co kilka godzin pojawiają się świetne okazje. Dopiero co pisaliśmy o tym, że zupełnie bezpłatnie dostępna jest aplikacja Korg Kaossilator, oraz Minimoog Model D, a teraz firma Waves obniża ceny swoich sztandarowych produktów nawet o... 90%!

Na stronie producenta znajdziecie 36 najchętniej kupowanych zestawów w drastycznie obniżonych cenach. To co od razu rzuciło się nam w oczy to Waves Horizon za niecałe 300$ (normalna cena to prawie 4000$!), oraz Waves Gold za 149$ (normalnie trzeba zapłacić za ten zestaw 799$). Promocja potrwa jeszcze tylko kilka godzin, więc aby zdążyć trzeba się naprawdę spieszyć.

Więcej informacji TUTAJ.