Więcej...

Zzzorb - nowy filtr od Alright Devices

23.03.2020  | Paweł Pruski
Zzzorb - nowy filtr od Alright Devices

Firma Alright Devices zasłynęła głównie dzięki unikatowemu delay’owi w formacie Eurorack - Chronoblob. W najnowszym rozdaniu przyszła pora na filtr.

Ze względu na odwołanie tegorocznych targów Superbooth, wiele firm w najbliższym czasie będzie prezentować produkty, które miały mieć premierę na wspomnianym wydarzeniu. Jak wiemy Superbooth od lat jest prawdziwą mekką fanów formatu Eurorack, więc szczególnie w tym obszarze możemy spodziewać się kilku interesujących nowości. W przypadku Alright Devices sprawdza się maksyma "rzadko ale dobrze". W katalogu firmy, a właściwie manufaktury, znajduje się zaledwie kilka produktów, ale każdy z nich jest wyjątkowy. Nie powinno więc dziwić, że premiera najnowszego filtra odbiła się szerokim echem wśród fanów modularów.

Filtr pozwala na jednoczesne uzyskanie 5 typów wyjściowego sygnału, opartego o tyle samo kombinacji filtra:
-    Highpass
-    Bandpass
-    Notch
-    Two-pole lowpass
-    Four-pole lowpass

Zzzorb posiada również wbudowany VCA, możliwość kontroli CV w trybie volt per octave. Każdy z parametrów filtra posiada możliwość kontroli napięciowej. Stylistycznie całość wpisuje się w design poprzednich modułów, utrzymując jednocześnie niewielki rozmiar modułu - 10HP.

Więcej informacji TUTAJ.