Więcej...

Universal Audio Luna już dostępny!

08.04.2020 
Universal Audio Luna już dostępny!

Zgodnie z wcześniejszymi informacjami włodarze firmy Universal Audio zdecydowali się przyspieszyć premierę swojego nowego produktu i od dzisiaj tzw. Recording System Luna jest już dostępny do pobrania.

Bez wątpienia Universal Audio Luna to ostatnio jeden z "najgorętszych" tematów, jeżeli chodzi o oprogramowanie do tworzenia muzyki. CEO firmy Universal Audio, Bill Putnam Jr. ogłosił tydzień temu, że z uwagi na sytuacje związaną z koronawirusem premiera DAW-a zostanie przyspieszona i słowa dotrzymał! Przypominamy, że program Luna dostępny jest bezpłatnie dla posiadaczy interfejsów audio Apollo lub Arrow Thunderbolt. Korzystać z niego mogą jedynie użytkownicy macOS - do tej pory nie pojawiły się informacje dot. wersji programu na Windows.

Dodatkowo, poza zapowiedzianymi wcześniej instrumentami wirtualnymi (Minimoog, Ravel i Shape) mamy możliwość zakupu kolejnych trzech przygotowanych przez specjalizującą się w tym zakresie firmę Spitfire Audio. Są to Spitfire Chamber Strings LUNA edition, Symphonic Brass LUNA edition, oraz Symphonic Woodwind LUNA edition - zgodnie z informacjami od producenta zawierają one sample, które zostały zarejestrowane specjalnie na zlecenie Universal Audio. Za każdy z tych instrumentów trzeba zapłacić niecałe 300$.

Więcej informacji TUTAJ.