Więcej...

Mazetools Mutant - futurystyczny instrument na iOS oraz Androida

08.04.2020  | Paweł Pruski
Mazetools Mutant - futurystyczny instrument na iOS oraz Androida

Mutant jest wielowymiarową przestrzenią do eksperymentowania - tak w nieco enigmatyczny sposób swoją najnowszą aplikację reklamuje firma Mazetools.

Wspomniana we wstępie przestrzeń nie jest wyłącznie marketingowym chwytem. Już po pierwszym uruchomieniu aplikacji widzimy, że interfejs łączy się z wspomnianym hasłem. Wykonywane przez nas działania osadzone są w wielowymiarowych teseraktach, w których każdy z wymiarów posiada przypisaną wartość parametru.  Aplikacja doskonale sprawdza się do tworzenia ambientowych przestrzeni. Nagrywamy sekwencję ruchów, wywołujących określone nuty, czy też akordy. W podobny sposób możemy nagrywać automatykę efektów, filtra oraz wzajemnej korelacji pomiędzy nimi.

Fundamentem aplikacji są nagrywane pętle. I właśnie wielowymiarowa manipulacja nimi sprawia, że aplikacja dostarcza wielu unikatowych możliwości.  Dodatkowo możemy zapisywać wiele niezależnych stanów w jakich znajdują się w określonym czasie nasze pętle, by następnie wracać do nich później. Aplikacja jest kompatybilna z wieloma popularnymi formatami w obrębie systemu iOS oraz Android, dzięki czemu z łatwością możemy eksportować rezultat naszej pracy jako plik WAV.

Cena aplikacji: 3.99$
Więcej TUTAJ