Sennheiser z nowymi panelami dyskusyjnymi

09.04.2020 
Sennheiser z nowymi panelami dyskusyjnymi

Po niezwykle popularnym panelu dyskusyjnym z udziałem inżynierów dźwięku na temat „Miksowanie dźwięku na żywo - miksowanie IEM i monitorów”, Sennheiser poszerzył program Sound Academy o dwa kolejne wydarzenia, w których warto wziąć udział.

We wtorek 14 kwietnia przy wirtualnym okrągłym stole panelu „Mixing Live Sound - Front of House” zasiądą Brandon Blackwell (Lizzo, A$AP Rocky, Camila Cabello), Brett „Scoop” Blanden (Lady Antebellum), Snake Newton (Harry Styles, Supertramp, Robbie Williams) i Phillip J. Harvey (Lorde, My Bloody Valentine). W czwartek 16 kwietnia odbędzie się wirtualna dyskusja pt. „House of Worship Roundtable”, w którym goście Brian Gowing, Chris Huff, Chad Kirkpatrick i Matt Sales będą dyskutować na temat wirtualnych usług i wyborów inwestycyjnych.

Miksowanie dźwięku na żywo - Front of House
Wtorek, 14 kwietnia, godz. 17:00

Do zespołu Sennheiser Relationship Management dołączy czterech wiodących inżynierów dźwięku z profesjonalnego rynku touringowego, którzy omówią swoje strategie miksowania front of house. Brandon Blackwell, Brett „Scoop” Blanden, Snake Newton i Phillip J. Harvey również przekażą wiele wskazówek dotyczących tras koncertowych i chętnie odpowiedzą na pytania dotyczące FOH. Rejestracja TUTAJ.

Panel House of Worship Roundtable
Czwartek, 16 kwietnia, godz. 17:00

Dołącz do dyskusji na żywo na temat produkcji audio z czterema wiodącymi profesjonalistami z dziedziny nagłaśniania obiektów kultu. Do zespołu Sennheiser Relationship dołączą paneliści Brian Gowing (Business i Technology Manager w Christian Missionary Alliance), Chris Huff (Audio Engineer w Behind the Mixer), Chad Kirkpatrick (Audio Engineer i Sales & Training Manager w Ascension Worship) i Matt Sales (Project Manager w SFL, kierował zespołem produkcyjnym w Holy Trinity Brompton). Omówią swoje podejście do obecnego środowiska pracy, w tym usług audio podczas kwarantanny i usług wirtualnych, wyborów inwestycyjnych, pracy z wolontariuszami i wielu innych tematów opartych na pytaniach publiczności podczas sesji. Rejestracja TUTAJ.

Obejrzyj nagranie z pierwszego wirtualnego panelu dyskusyjnego Sennheisera

Zainteresowanie pierwszą wirtualną dyskusją „Miksowanie dźwięku na żywo - miksowanie IEM-ów i monitorów” z udziałem inżynierów dźwięku z 31 marca było tak ogromne, że nie wszyscy byli w stanie zarejestrować się na szkolenie ze względu na ograniczenia w dostępnych zasobach internetowych. Wszyscy, którzy przegapili tę sesję, mogą teraz obejrzeć nagranie na YouTube - TUTAJ.

Star icon
Produkty miesiąca
Antelope Zen Go Synergy Core - interfejs audio
Apogee Symphony Desktop - interfejs audio
MIPRO MI 58 — cyfrowy system bezprzewodowy IEM
Close icon
Poczekaj, czy zapisałeś się na nasz newsletter?
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS wybrane e-wydanie jednego z naszych magazynó