Więcej...

Firma Audio Plus przedłuża promocje na ZLX Upgrade

26.05.2020 
Firma Audio Plus przedłuża promocje na ZLX Upgrade

Odmrożenie branży! Skorzystaj z promocji ZLX Upgrade: zamawiasz stare, dostajesz nowe! UWAGA: Promocja przedłużona do końca czerwca 2020.

Zgodnie z informacjami władz od 1 czerwca można organizować imprezy weselne. Z tej okazji firma Audio Plus postanowiła przedłużyć promocję na najpopularniejszych profesjonalne zestawy głośnikowe świata: serię ZLX od Electro-Voice. W ramach akcji #ZLXUPGRADE klient może zamówić zestawy ZLX w dowolnym sklepie internetowym sieci partnerskiej Audio Plus, a w dostawie otrzyma ich najnowszą wersję, wyposażoną w Bluetooth.

Aby skorzystać z promocji #ZLXUPGRADE, wejdź na stronę audioplus.pl/zlxupgrade i wykonaj następujące kroki:

1.    Wypełnij formularz, wyrażając zgodę na przetwarzanie danych osobowych
2.    Mailem otrzymasz kod promocyjny
3.    Złóż zamówienie na zestawy ZLX w wybranym sklepie partnerskim i podaj kod promocyjny z maila
4.    Otrzymasz najnowsze zestawy ZLX Bluetooth!

UWAGA! Indywidualny kod promocyjny należy zrealizować w ciągu 7 dni od otrzymania!

Akcja promocyjna #ZLXUPGRADE dotyczy modeli aktywnych ZLX-12P oraz ZLX-15P i działa w każdym sklepie partnerskim Audio Plus w okresie 16.03.2020-31.05.2020 r. Warunkiem uczestnictwa w Akcji jest wypełnienie formularza są na stronie audioplus.pl/zlxupgrade i użycie kodu promocyjnego otrzymanego mailem. Regulamin Akcji i zasady przetwarzania danych osobowych dostępne są na stronie audioplus.pl/zlxupgrade oraz w komunikacji mailowej po wypełnieniu formularza.