Więcej...

Konkurs na rework utworu Igora Herbuta!

29.06.2020 
Konkurs na rework utworu Igora Herbuta!

Na platformie 2Track rusza właśnie nowy konkurs. Tym razem do zrobienia jest rework utworu Igora Herbuta Tańczmy i jak zwykle do wygrania jest szereg atrakcyjnych nagród.

Utwór Tańczmy pochodzi z pierwszego solowego albumu lidera zespołu LemON pt. Chrust. Sam Igor mówi o nim tak: „Wyobraź sobie, że podarowałem Ci swój notes. Możesz zajrzeć, jeśli chcesz, w porządku. Najpierw odnajdujesz ostatnie zapisane kartki, to początek 2020 roku. Tu zaczynasz. Wiesz, gdzie jestem. Powoli przekładasz kartki wstecz, cofasz się do wcześniejszych zapisków i odnajdujesz historie, o których nigdy nie wspominałem, o które nigdy byś mnie nie podejrzewał. Tak jest skonstruowana ta płyta. Barwy stopniowo przechodzą jedna w drugą”.

W najnowszym konkursie 2tracka, Igor oddaje w Wasze ręce zamykający płytę utwór Tańczmy. Jesteśmy ciekawi, jak poradzicie sobie z tym wyzwaniem! Postarajcie się, bo najlepsze reworki/remiksy mają szansę trafić na specjalne wydawnictwo!

Powodzenia!

WAŻNE: CO ZROBIĆ BY WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE?

Pobierz track z wokalem, stwórz do niego własny aranż używając swojego ulubionego programu DAW. Następnie wybierz jedną z 2 opcji:

1.MIX.

Zgraj swoją pracę w całości Z WOKALEM w formacie mp3 o wielkości max 20 MB i dodaj na stronie konkursowej używając przycisku „KLIKNIJ, ABY DODAĆ SWÓJ TRACK”, a następnie wciśnij czerwony przycisk "MIX".

2. INSTRUMENTAL/VOCAL

Zgraj swoją pracę BEZ WOKALU w formacie mp3 o wielkości max 20 MB i dodaj ją na stronie konkursowej do zamieszczonej tam ścieżki wokalnej używając przycisków: „KLIKNIJ, ABY DODAĆ SWÓJ TRACK” oraz „INSTRUMENTAL/VOCAL”. Pamiętaj, że w tej opcji TWÓJ INSTRUMENTAL MUSI ZACZYNAĆ SIĘ OD TEGO SAMEGO MIEJSCA, CO ŚCIĄGNIĘTY TRACK WOKALNY, w przeciwnym razie wokal i muzyka nie będą do siebie pasować.

* Sponsorem Native Instruments Komplete Kontrol M32 jest sound.pl

Więcej informacji TUTAJ.