Dynacord MXE5

23.07.2020 
Dynacord MXE5

MXE5 to urządzenie cyfrowe, które oferując 12 wejść mikrofonowo-liniowych, 8 wyjść liniowych, 24 wejścia i 24 wyjścia cyfrowe w formacie Dante pozwala na zdalne sterowanie miksem i komutacją wszystkich tych kanałów, w pełnej integracji z oprogramowaniem Dynacord Sonicue. Razem ze wzmacniaczami IPX oraz TGX pozwala to stworzyć systemowe rozwiązanie dystrybucji sygnałów audio w wielu różnych konfiguracjach.

MXE5 jest zatem przeznaczony dla firm produkcyjnych i nagłośnieniowych oraz projektantów i integratorów systemów (stadiony, obiekty sportowe, centra kongresowe, konferencyjne, sale widowiskowe, kościoły, obiekty edukacyjne itd.).

Urządzenie oparto na systemie DSP pracującym z próbkowaniem 96 kHz, charakteryzującym się niską latencją (poniżej 0,22 ms przy próbkowaniu 96 kHz), poziomem zniekształceń THD nieprzekraczającym 0,002% i zakresem dynamiki co najmniej 118 dB. Może działać jako matryca, kontroler systemu i OCA (Open Control Architecture) z pełnymi możliwościami monitorowania i nadzoru. Ponadto może służyć jako kontroler zestawów głośnikowych wyposażony w technologię FIR-Drive, a integracja z innymi systemami jest możliwa za pomocą wtyczek.

DSP uwzględnia takie procesy jak m.in. miksowanie strefowe, dynamiczna korekcja, linia opóźniająca, kompresja, limiter sygnału, ducker i de-esser. Informacji o cenie i dostępności udziela dystrybutor produktów Dynacord, firma Audio Plus.

https://dynacord.com
https://audioplus.pl