IK Multimedia T-RackS Classic Clipper za darmo!

11.09.2020 
IK Multimedia T-RackS Classic Clipper za darmo!

Włoska marka IK Multimedia przyzwyczaiła nas do ciekawych promocji w ramach których możemy zdobyć jej produkty bardzo tanio, lub zupełnie za darmo. Mamy właśnie do czynienia z tą drugą sytuacją, ponieważ do 22 września wtyczka T-RackS Classic Clipper dostępna jest całkowicie bezpłatnie. Wystarczy, że zapiszecie się na newsletter IK Multimedia, a ten przydatny przy postprodukcji plugin będzie Wasz.

W normalnych warunkach za wtyczkę T-RackS Classic Clipper trzeba zapłacić niemal 50 EUR, więc tym bardziej warto zainteresować się tą okazją. Narzędzie dostępne jest również w ramach pakietu T-RackS CS "Custom Shop", a więc zestawu oferującego świetne rozwiązania dla wszystkich tych, którzy w swojej pracy zajmują się miksem, oraz masteringiem. Jak sama nazwa wskazuje T-RackS Classic Clipper to wtyczkowy "clipper", który pozwoli Wam w bardzo intuicyjny sposób pozbyć się niechcianych częstotliwości.

Z powyższego tutoriala dowiecie się w jaki sposób wykorzystać wtyczkę możliwie najefektywniej. Jak zostało powiedziane, aby zdobyć IK Multimedia T-RackS Classic Clipper za darmo należy zapisać się na newsletter włoskiej marki, jednak osoby, które zrobiły to już wcześniej również otrzymają wtyczkę zupełnie bezpłatnie. Promocja trwa do 22 września.

Wszystkie szczegóły znajdziecie TUTAJ.