1010music Bluebox - kompaktowy mikser / recorder

12.10.2020 
1010music Bluebox - kompaktowy mikser / recorder

Po wcześniejszym sukcesie Blackbox firma 1010music postanowiła iść za ciosem i zaprezentowała najnowszy produkt - miniaturowy mixer z możliwością nagrywania.

Bluebox oparty jest na "form factor" Blackbox. Posiada identyczną architekturę, której centralnym punktem jest ekran dotykowy. W odróżnieniu od poprzednika urządzenie jest mobilnym mikserem, dającym możliwość jednoczesnej rejestracji 6 par stereo lub 12 sygnałów mono. Do śladów możemy również przypisać efekty (reverb, delay, kompresor, czy też ekualizer). Urządzenie skierowane jest głównie do osób, które lubią realizować swoje produkcje bez użycia komputera. Dzięki funkcjonalności mogą miksować i rejestrować sygnały z innych maszynek. Ślady nagrywane są w postaci plików WAV na kartę SD.

Urządzenie posiada również miniaturowe wejście i wyjście MIDI dzięki czemu możemy np. synchronizować efekty. Podobnie jak w Blackbox urządzenie wykonane jest bardzo solidnie i zamknięte jest w metalowej obudowie. Bluebox dostępny będzie w grudniu br.

Więcej informacji TUTAJ.
Cena: 499$