Mipro w Audio Plus

27.10.2020 
Mipro w Audio Plus

Produkty tajwańskiej firmy Mipro dostępne są na naszym rynku niemal od samego początku istnienia tej marki, a obecnie za ich dystrybucję odpowiada Audio Plus z Łomianek, o czym z nieukrywaną dumą donoszą jej przedstawiciele.

Nie wszyscy o tym wiedzą, ale Mipro jest jednym z najbardziej innowacyjnych producentów systemów bezprzewodowych na świecie, odpowiedzialnym za wiele rozwiązań, powielanych następnie przez innych. Tak było np. z czterokanałowymi odbiornikami true-diversity 1U, systemem synchronizacji odbiornik-nadajnik za pośrednictwem podczerwieni czy automatycznym skanowaniem pasma i wyszukiwaniem wolnych kanałów.

Zbudowana w 1997 roku i stale rozbudowywana siedziba Mipro znajduje się w Chiayi w zachodnim Tajwanie. Zajmuje ona powierzchnię 13.000 metrów kwadratowych i ma certyfikację ISO9001 oraz ISO14001. Co istotne, wszystkie produkty tej marki powstają właśnie tam, przechodząc cały proces – od projektowania po pakowanie i wysyłkę. Dzięki specjalizacji udało się stworzyć fabrykę wyznaczającą najwyższe światowe standardy w tej dziedzinie, a pochodzące z niej produkty są chętnie stosowane przez profesjonalistów.

www.mipro.com.tw
https://audioplus.pl