Mikrofony bezprzewodowe MIPRO dla teatrów

18.11.2020 
Mikrofony bezprzewodowe MIPRO dla teatrów

Firma MIPRO przedstawia mikrofony bezprzewodowe, które doskonale sprawdzą się na scenie teatralnej.

MIPRO to marka, która regularnie wprowadza innowacje w technologii mikrofonów bezprzewodowych. Nie bez powodu nazwa MIPRO rozwija się do angielskich słów „Microphone Professionals”. Obecnie produkowane cyfrowe mikrofony bezprzewodowe MIPRO z serii ACT 8 zapewniają stabilną transmisję, całkowicie cyfrowy tor transmisyjny, bezstratny sygnał przesyłany na duże odległości oraz oczywiście najwyższą jakość dźwięku.

W ramach serii ACT 8 klienci mają do wyboru odbiorniki 1-kanałowe, 2-kanałowe i nawet 4-kanałowe. Co istotne, wielokanałowe odbiorniki produkowane są w obudowie o wysokości zaledwie 1U. To oznacza, że zajmując tylko jeden slot w obudowie rack, mogą obsługiwać aż do czterech mikrofonów bezprzewodowych! Dodatkowo, odbiorniki dwukanałowe i czterokanałowe dostępne są w wersji wyposażonej w komunikację Dante.

Zobacz odbiorniki bezprzewodowe MIPRO z serii ACT 8 TUTAJ.

Dostępne nadajniki serii ACT 8 obejmują:
•    nadajnik do ręki, który można uzupełnić dowolną kapsułą mikrofonową MIPRO lub innych marek,
•    nadajnik miniaturowy bodypack, występujący w wersji zasilanej standardową baterią AA lub wersji zasilanej dedykowanym akumulatorkiem (w nieco mniejszej obudowie)

Zobacz nadajniki bezprzewodowe MIPRO z serii ACT 8 TUTAJ.

Oczywiście do nadajnika bodypack można podłączyć mikrofon krawatow lub nagłowny MIPRO. Mikrofony te występują w kilku wersjach kolorów i wyposażenia. Oczywiście można użyć także własnych mikrofonów ulubionych marek.

Zobacz mikrofony MIPRO dedykowane do serii ACT 8 TUTAJ.

Dostępne są także liczne akcesoria, bez których profesjonalna seria mikrofonów bezprzewodowych nie miałaby prawa bytu, w tym: anteny kierunkowe, anteny kołowe, wzmacniacze antenowe, splittery antenowe, sumatory antenowe, uchwyty, baterie, ładowarki.

Zobacz akcesoria MIPRO do mikrofonów bezprzewodowych TUTAJ.