Bezpłatny wózek transportowy do zestawów Electro-Voice EVOLVE!

06.12.2020 
Bezpłatny wózek transportowy do zestawów Electro-Voice EVOLVE!

Audio Plus ogłasza: promocja kolumnowych systemów nagłośnieniowych Electro-Voice EVOLVE przedlużona! Przy zakupie dowolnego modelu EVOLVE każdy klient otrzyma bezpłatnie wózek transportowy o wartości ok. 1000 zł. Promocja trwa aż do końca 2020 roku.

Do końca grudnia 2020 do każdego zakupu zestawu nagłośnieniowego z serii EVOLVE otrzymasz bezpłatnie pasujący wózek transportowy o wartości ok. 1000 złotych. W promocji biorą udział oba modele serii:

•    EVOLVE 50 – System o mocy 1000 W i skuteczności 127 dB, składający się z kolumny głośnikowej 8x3,5”, subwoofera 12” i łączącej je sztycy z konektorami.
•    EVOLVE 30M – System o podobnej mocy i skuteczności 123 dB, składający się z kolumny 6x 2,8” i subwoofera 10”, z wbudowanym mikserem 8-kanałowym

Oba modele są wyjątkowo przyjazne użytkownikom, wygodne i przenośne. Oba dają możliwość streamingu muzyki i zarządzania przez aplikację mobilną QuickSmartMobile. I oba dostępne są w kolorze czarnym lub białym.

W ramach serii dostępne są także liczne wygodne akcesoria, w tym opakowania transportowe. Tylko teraz producent daje możliwość zakupu systemu wraz z bezpłatnym futerałem na kółkach, która zwiększa wartość zakupu aż o 1000 zł!

Szczegóły na temat systemów Electro-Voice EVOLVE oraz akcesoriów można znaleźć TUTAJ.
Szczegóły promocji oraz tłumaczenie regulaminu można znaleźć TUTAJ.
Informacje na temat autoryzowanej sieci sprzedaży Electro-Voice w Polsce można znaleźć TUTAJ.

Organizatorem promocji jest Bosch Sichercheitssysteme GmbH z siedzibą w Niemczech. Obowiązują warunki i ograniczenia. Regulamin można znaleźć TUTAJ.

Close icon
Poczekaj, czy zapisałeś się na nasz newsletter?
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS wybrane e-wydanie jednego z naszych magazynó