Akademia Dźwięku Live #26 - skala frygijska, Spitfire Audio i Kamil "Jakuza" Jaczyński

26.01.2021 
Akademia Dźwięku Live #26 - skala frygijska, Spitfire Audio i Kamil "Jakuza" Jaczyński

Akademia Dźwięku Live to cykl wydarzeń on-line dla społeczności producentów muzycznych. Warsztaty, wykłady, wywiady z ciekawymi postaciami świata muzycznego.

Cykl streamingów edukacyjnych Akademia Dźwięku Live doczeka się w styczniu już 26 odcinka. Emisja na kanale Facebook Akademii Dźwięku w najbliższy wtorek, 26.01 o godzinie 19.00. Co nas czeka?

1. Anatomia Muzyki: Skala frygijska

Skala frygijska jest jedną z ulubionych wśród kompozytorów muzyki filmowej. Charakteryzuje ją mroczne, tajemnicze i egzotyczne brzmienie. Wykład poświęcony będzie jej budowie i zastosowaniom w produkcji muzycznej.

2. Darmowe Narzędzia: Spitfire Audio BBC Symphony Orchestra Discover

Prawdziwa gratka dla wszystkich, którzy szukają inspirujących brzmień orkiestrowych! Spitfire Audio to już synonim bibliotek brzmieniowych najwyższej jakości. Pokaz poświęcimy eksploracji możliwości freeware’owego zestawu orkiestrowego BBC Symphony Orchestra Discover.

3. Wywiad z Gościem: Kamil „Jakuza” Jaczyński

Styczniowy gość programu to postać – legenda, od kilkunastu lat związany z branżą muzyczną. Wywodzący się ze środowiska hiphopowego (15 lat w wytwórni Wielkie Joł), zajmuje się profesjonalnie PR i markeringiem muzycznym. Rozmowę będzie poświęcona omówieniu zawodu menedżera muzycznego.

4. Muzyczna Recenzja

Wszyscy lubimy pokazywać swoją muzykę! Wyślij Akademii Dźwięku utwór do zrecenzowania poprzez formularz zgłoszeniowy (TUTAJ) i daj sobie szansę na wygranie pluginu PSP Audioware lub D16 Group Audio Software!

Link do wydarzenia TUTAJ.

Close icon
Poczekaj, czy zapisałeś się na nasz newsletter?
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS wybrane e-wydanie jednego z naszych magazynó