Black Lion Audio Revolution 2x2

21.02.2021 
Black Lion Audio Revolution 2x2

Firma Black Lion Audio znana jest głównie z produkcji analogowych urządzeń oraz systemów filtrowania napięcia sieciowego. Od teraz będzie można o niej mówić także jako o producencie interfejsów audio.

Podłączany do komputerów Mac i PC przez port USB-C interfejs Revolution 2x2, zgodnie z nazwą ma dwa wejścia i dwa wyjścia analogowe i oferuje 24-bitową konwersję z próbkowaniem 192 kHz. Jak twierdzą przedstawicie BLA, jej przetworniki oferują „jakość znaną z hi-endowych konwerterów kosztujących tysiące dolarów, tym razem w miniaturowej obudowie”.

Firma Black Lion Audio ma pewne podstawy do tego, aby mieć takie zdanie, ponieważ od wielu lat zajmuje się m.in. przeróbkami interfejsów audio na zlecenie klientów i osiąga w tym duże sukcesy. Na potrzeby tych przeróbek opracowała własną technologię zegara Macro-MMC, który pozwala osiągnąć wysokie parametry jakościowe. Znalazł on zastosowanie w Revolution 2x2 i zgodnie z zapewnieniami firmy pozwala uzyskać efekty „nieosiągalne dla innych interfejsów o takich wymiarach i cenie”.

Wszystko to, w połączeniu z deklaracją o zastosowaniu technologii filtrowania zasilania PG-i prowadzi do wniosku, że możemy mieć do czynienia z ciekawym produktem, bazującym na wysokiej klasy elementach firm Vishay, Nichicon i Wima, dostarczanym z oprogramowaniem Studio One Artist; iZotope Nektar, Neutron, Ozone i RX8 w wersjach Elements oraz wtyczkami Brainworx i Plugin Alliance. A wszystko to już niebawem i w cenie 399 euro netto (ok. 2.250 zł brutto).

www.blacklionaudio.com
www.audiostacja.pl

Close icon
Poczekaj, czy zapisałeś się na nasz newsletter?
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS wybrane e-wydanie jednego z naszych magazynó