Nowe moduły SSL

19.04.2021 
Nowe moduły SSL

Po znaczącym sukcesie, jakim okazały się takie produkty firmy Solid State Logic jak procesor Fusion oraz mikser Six, ta brytyjska firma postanowiła go zdyskontować odświeżając wszystkie swoje moduły lunchbox z serii 500. Takie urządzenia jak Bus Compressor, 611EQ i 611E-Dynamics mają teraz nowe wzornictwo, z szarym kolorem panelu na szczotkowanej stali. Z kolei przedwzmacniacz SSL VHD oferowany jest obecnie w wersji VHD+, która oprócz nowego koloru ma także wejście instrumentalne DI.

Jednocześnie pojawiły się dwa zupełnie nowe moduły, częściowo bazujące na swych większych odpowiednikach. Kosztujący 4.990 zł SSL Ultraviolet opiera się na sekcji korekcji z procesora SSL Fusion, oferując nieco więcej możliwości. Urządzenie ma dwa pasma środkowe z funkcją o nazwie Focus. Jej zadaniem jest zwiększenie dobroci filtracji przy jednoczesnym poszerzeniu zakresu wzmocnienia/tłumienia, dzięki czemu filtry mogą pracować wyjątkowo selektywnie, wręcz chirurgicznie. Poza dwoma przestrajanymi filtrami pasmowymi korektor oferuje dwa filtry półkowe oraz filtr górnoprzepustowy z możliwością wyboru 5 częstotliwości i regulacją poziomu wyjściowego.

Moduł o nazwie SSL SiX CH to nic innego jak tor wejściowy SuperAnalogue będący pojedynczym kanałem miksera SiX. Za 1.850 zł otrzymamy przedwzmacniacz mikrofonowy, dwupasmową korekcję i kompresor regulowany jednym potencjometrem.

www.solidstatelogic.com
www.audiotechpro.pl

Close icon
Poczekaj, czy zapisałeś się na nasz newsletter?
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS wybrane e-wydanie jednego z naszych magazynó