Dźwiękowa siłownia

23.04.2021 
Dźwiękowa siłownia

Firma o nazwie SoundGym wyszła z ciekawą inicjatywą polegającą na stworzeniu produktu online, który pozwoli rozwijać indywidualne kwalifikacje w realizacji dźwięku. Serwis podzielono na kilka sekcji: EQ Trainer, kolekcja gier służących do kształcenia słuchu, quiz EQ Mirror oraz cotygodniowe konkursy.

EQ Trainer bazuje na korekcji parametrycznej, za pomocą której należy dopasować brzmienia różnych materiałów audio. Następnie SoundGym porównuje Twoją pracę z tym, co należało dokonać i wystawia adekwatną ocenę. Dostępnych jest pięć poziomów trudności, z różną liczbą i rodzajami korektorów. Pełne korzystanie z serwisu wymaga zalogowania, ale z części jego funkcjonalności można korzystać bezpośrednio.

Po wejściu na stronę wybierz opcję Start your EQ training session, a następnie Click to start. Nad rozmytym wykresem kliknij Yours, co aktywuje filtr lub filtry, w zależności od zadania. Dostrajając korekcję możesz porównać efekt swojej pracy z przykładowym dźwiękiem, używając trybów Question (wzorcowy dźwięk) oraz Yours (twój po korekcji). Gdy uznasz, że Twoje brzmienie jest takie samo jak w zadaniu, kliknij Confirm, a licznik w lewym górnym rogu pokaże dokładność, z jaką dokonałeś korekcji. Po wykonaniu trzech zadań otrzymasz ocenę końcową. Zdecydowanie warto poćwiczyć!

www.soundgym.co

Close icon
Poczekaj, czy zapisałeś się na nasz newsletter?
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS wybrane e-wydanie jednego z naszych magazynó