TC Electronic Skysurfer Mini Reverb

27.04.2021  | Paweł Pruski
TC Electronic Skysurfer Mini Reverb

Nowy pogłos firmy TC Electronic łączy w sobie niewielką formę oraz korzystną cenę. Oferuje trzy algorytmy oraz wysoką jakość brzmienia.

W ostatnich latach rynek efektów gitarowych przeszedł sporo zmian. Pojawiło się całe mnóstwo tanich efektów, oferujących ciekawe możliwości. Z jednej strony są to np. produkty firmy Behringer, których niskie ceny zdają się zostawiać konkurencję w tyle. Z drugiej bardzo tanie efekty które znajdziemy np. na Aliexpress. Wbrew pozorom można wśród nich znaleźć sporo  ciekawie brzmiących, funkcjonalnych efektów. Zważając na tą sytuację firmy, które do tej pory nie były korza żonę z budżetowymi rozwiązaniami wykonują kroki zmierzające do redukcji ceny. Dobrym przykładem jest Skysurfer Mini.

W małej formie otrzymujemy pełnoprawny pogłos działający w trzech trybach pracy: spring, plate i hall. Znajdziemy również pokrętło miksu oraz tonacji. Pogłos jest monofoniczny, co z pewnością nie przeszkadza większości gitarzystów. W przypadku osób używających go w parze z syntezatorami, również może być ciekawym uzupełnieniem niewielkiego setupu. Bardzo istotnym przełożeniem niewielkiej formy efektu jest jego cena. Została ustalona na 50$, tak więc Skysurfer Mini, może konkurować z wymienionymi, budżetowymi efektami, zachowując jakość z jakiej znana jest firma TC Electronic.

Więcej informacji TUTAJ

Close icon
Poczekaj, czy zapisałeś się na nasz newsletter?
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS wybrane e-wydanie jednego z naszych magazynó