PreSonus MicroStation BT

01.06.2021 
PreSonus MicroStation BT

Szybki dostęp do regulatora poziomu głośności odsłuchu jest w trakcie produkcji muzyki jednym z najistotniejszych aspektów pracy. Stąd duża popularność wszelkiego typu kontrolerów mogących przyjmować różne formy – od prostych rozwiązań pasywnych do wyrafinowanych urządzeń profesjonalnych za niebotyczne pieniądze.

MicroStation BT jest czymś pomiędzy, mogąc pracować jako regulator poziomu sygnału kierowanego do monitorów, subwoofera i słuchawek z urządzeń Bluetooth 5.0 i wyjść liniowych interfejsu audio.

Parowania z dowolnym urządzeniem Bluetooth dokonujemy przyciskiem, drugim przełączając się między wejściem Bluetooth a analogowym (2xTRS 6,3 mm lub TRS 3,5 mm). Wyjścia kontrolera to para symetrycznych gniazd TRS 6,3 mm, wyjście do subwoofera (TRS 6,3 mm oraz RCA) i wyjście słuchawkowe TRS 3,5 mm. Poziom sygnału na wszystkich wyjściach jednocześnie ustawiamy dużą, ergonomiczną gałką Volume, wyciszając przyciskiem Mute. Sam subwoofer można włączać/wyłączać przyciskiem na panelu kontrolera. MicroStation BT zasilany jest za pośrednictwem portu USB-C.

Sugerowana cena detaliczna kontrolera to 130 USD netto.

www.presonus.com
www.audiostacja.pl

Close icon
Poczekaj, czy zapisałeś się na nasz newsletter?
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS wybrane e-wydanie jednego z naszych magazynó
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT