Spitfire Symphony Orchestra Professional

03.06.2021 
Spitfire Symphony Orchestra Professional

Najnowszy pakiet firmy Spitfire to swego rodzaju powrót do korzeni – tam, gdzie wszystko się zaczęło – czyli do londyńskiego studia Lyndhurst Hall w AIR Studios. Tam właśnie wiele lat temu nagrano materiał do kolekcji Spitfire Symphony Orchestra. Teraz, po uzupełnieniu tych brzmień o dodatkowe warstwy soniczne ujęte kolejnymi zestawami mikrofonów, a uwzględniającymi znakomitą akustykę tego miejsca, otrzymujemy kompletną kolekcję barw symfonicznych.

Do nagrań wykorzystano bezcenne i unikalne mikrofony, w tym wstęgowe i lampowe, podłączone przez przedwzmacniacze Neve AIR Monserrat z konsolety Neve 88R. Za pośrednictwem magnetofonu Studer z 2-calową taśmą, sygnał nagrano z próbkowaniem 96 kHz, uwzględniając ponad 175 różnego rodzaju artykulacji. Biblioteka smyczków ma ponad 152 GB miksów dodatkowych, uwzględniających konfiguracje Fine, Medium i Broad, doskonale znane ze ścieżek z muzyką do największych filmów naszych czasów.

Biblioteki zaprogramowano tak, aby ich odtwarzanie w jak najmniejszym stopniu obciążało procesor komputera i pamięć RAM. Oprócz gotowych miksów, użytkownik może samodzielnie konfigurować własne zgrania, mając do dyspozycji 11 torów sygnałowych z ośmiu klasycznych mikrofonów w wielokrotnie sprawdzonych konfiguracjach. Podobnie jest w przypadku brzmień instrumentów dętych, dla których kolekcja dodatkowych warstw to 173 GB (blacha), 167 GB (drewno).

Całą kolekcję można kupić za 1.499 euro, a więc o połowę taniej niż w przypadku zakupu wszystkich pakietów osobno. Do jej odtwarzania potrzebny jest sampler Native Instruments Kontakt Player (5.6.8 lub wyższy).

www.spitfireaudio.com

Close icon
Poczekaj, czy zapisałeś się na nasz newsletter?
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS wybrane e-wydanie jednego z naszych magazynó
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT