HiQnet Audio Architect 2.45.1

06.06.2021 
HiQnet Audio Architect 2.45.1

W najnowszej wersji kompleksowego oprogramowania dla systemów nagłośnieniowych produkowanych przez firmy należące do korporacji Harman (m.in. JBL, BSS i Crown) pojawiło się szereg nowych funkcji wartych zainteresowania.

W aplikacji głównej dodano obsługę uwierzytelniania TLS, pozwalającą na wysyłanie powiadomień e-mail, obsługę harmonogramu wyzwalania zdarzeń (nawet jeśli nie jest on uruchomiony), a także poprawiono wygląd pasków tytułu dla domyślnych paneli sterowania w Windows 10, edytor niestandardowej skali wzmocnienia i mierników dla procesorów London, wskazania wysokiego/średniego progu w miernikach segmentowych i wskaźnik logiki stanu dla obiektów LED do monitorowania statusu online/offline procesorów DSP i wzmacniacza.

W przypadku współpracy z urządzeniami JBL dodano obsługę wzmacniaczy DSi 2.0, urządzenia A4 dla modeli wzmacniaczy SA4, MA4 i LA4 i A4-D dla SA4-D, MA4-D i LA4-D, DSi 2.0 i firmware 1.1.12.10. Dla sprzętu BSS Audio wprowadzono poprawki komendy Subscribe w BLU 102, kopiowania/wklejania danych o właściwościach między otwartymi oknami i działanie procesorów Soundweb London w różnych sieciach. Nowe funkcje dla urządzeń Crown obejmują aktualizację firmware do 2.0.6.0 dla wzmacniaczy CDi DriveCore, aktualizację presetów dla zestawów kinowych oraz dodanie presetów dla JBL AE Compact i wzmacniaczy DCi.

https://audioarchitect.harmanpro.com
www.essaudio.pl

Close icon
Poczekaj, czy zapisałeś się na nasz newsletter?
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS wybrane e-wydanie jednego z naszych magazynó
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT