Nowa wersja TouchOSC - mobilny kontroler MIDI

10.06.2021  | Paweł Pruski
Nowa wersja TouchOSC - mobilny kontroler MIDI

Pełna kontrola, interfejs dopasowany do potrzeb użytkownika, wieloplatformowość. Tak w skrócie można opisać najnowszą wersję aplikacji TouchOSC.

Tablety i smartfony mogą służyć nie tylko jako wirtualne instrumenty, ale także jako kontrolery dotykowe MIDI. Oprócz aplikacji dedykowanych do obsługi określonych programów na rynku znajdują się również te, które sami możemy dopasować do wybranego oprogramowania. Innymi słowy, jeśli potrzebujemy w pełni spersonalizowany kontroler midi - możemy stworzyć go sami. Do powyższego zbioru aplikacji zaliczyć możemy TouchOSC.

Aplikacja ma już 10 lat, więc na jej podstawie możemy obserwować rozwój jaki w tym czasie przeszły aplikacje mobilne. Jaj najnowsza wersja posiada wszystkie cechy jakie powinien posiadać nowoczesny kontroler MIDI (w wersji na iPada). Po pierwsze - wieloplatformowość. Pod tym względem TouchOSC współpracuje z Windows, macOS, Linux, iOS, Raspberry Pi, Windows Surface. W rezultacie możemy kontrolować przeróżne oprogramowania, dedykowane również na niszowe systemy operacyjne. TouchOSC obsługuje wysyłanie i odbieranie dowolnej liczby komunikatów MIDI i OSC na wielu połączeniach jednocześnie. Oprócz OSC przez UDP i TCP, obsługuje każdy rodzaj przewodowego i bezprzewodowego połączenia MIDI.

Cena: 9.99 $
Więcej informacji TUTAJ

Close icon
Poczekaj, czy zapisałeś się na nasz newsletter?
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS wybrane e-wydanie jednego z naszych magazynó
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT