Arturia stawia na czarne

17.06.2021 
Arturia stawia na czarne

Francuska firma Arturia poczuła mroczny klimat i w związku z tym zaproponowała dwa nowe/znane produkty: limitowaną wersję Black Edition kontrolera KeyLab Essential 88 oraz syntezator MatrixBrute w wersji Noir.

KeyLab Essential 88 to pełnowymiarowy, syntezatorowy i dynamiczny manuał z dodatkiem padów, enkoderów i suwaków, pozwalający na bezpośrednią współpracę z dołączonym wirtualnym instrumentem Arturia Analog Lab. Kontroler może też obsługiwać każde inne urządzenie lub oprogramowanie MIDI, oferując wejście USB, wyjście MIDI DIN-5 i pozwalając na podłączenie kontrolera nożnego. Analog Lab jest wielobrzmieniowym instrumentem wyposażonym w ponad 6.500 presetów, których parametry zostały już przypisane do manipulatorów kontrolera. Dostępne brzmienia to wirtualne wersje barw z najbardziej znanych, legendarnych instrumentów elektronicznych, generowane w oparciu o technologię True Analog Emulation. W komplecie otrzymamy też program DAW Ableton Live Lite i odtwarzacz próbek z brzmieniami fortepianu UVI Grand Piano Model D. Za KeyLab Essential 88 wraz z oprogramowaniem zapłacimy 1.790 zł.

Z kolei MatrixBrute Noir to elegancko prezentująca się „mroczna” edycja popularnego MatrixBrute. Ten hybrydowy syntezator ma w pełni analogowy tor syntezy z natychmiastowym dostępem do manipulatorów, w tym dwóch filtrów: typu Steiner-Parker oraz wzorowanym na drabinkowym układzie Mooga. Nazwa syntezatora nie jest przypadkiem, ponieważ jego zasadniczym elementem jest potężna matryca umożliwiająca wirtualne łączenie różnego typu modulatorów z elementami docelowymi toru syntezy dla wyjątkowej animacji barwy dźwięku. Instrument ma 49-klawiszowy, pełnowymiarowy manuał z pełną dynamiką, arpeggiator i 64-krokowy sekwencer, sekcję analogowych efektów i pozwala zapisać do 256 brzmień użytkownika. Cena detaliczna MatrixBrute to 9.999 zł.

www.arturia.com
www.audiotech.pl

Star icon
Produkty miesiąca
MIPRO MI 58 — cyfrowy system bezprzewodowy IEM
Close icon
Poczekaj, czy zapisałeś się na nasz newsletter?
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS wybrane e-wydanie jednego z naszych magazynó
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT