Darmowa aktualizacja Ableton Lite

14.07.2021  | Paweł Pruski
Darmowa aktualizacja Ableton Lite

Posiadacze wcześniejszych wersji Ableton Lite mogą teraz za darmo zaktualizować je do najnowszej wersji Ableton Live 11.

Ableton Lite jest najprostszym sposobem na rozpoczęcie przygody z Ableton Live. Kopia Live Lite jest zwykle dołączana do szerokiej gamy sprzętu audio, takiego jak interfejsy, czy kontrolery MIDI. Wersja Lite z jednej strony jest najbardziej okrojona, z drugiej jednak pozwala na dostęp do wielu przydatnych funkcji. Co ciekawe w wersji 11 wprowadzono wiele możliwości, które mogliśmy do tej pory znaleźć tylko w wersji standard.

W najnowszej wersji dodano m.in.:

MIDI Polyphonic Expression (MPE) - jedna z kluczowych, nowych funkcji jaka pojawiła się w LIve 11. Pozwala na zwiększoną ekspresję, za pomocą dedykowanych kontrolerów.
Efekty – Chorus-Ensemble, Phaser-Flanger, Limiter i Saturator. W przypadku dwóch pierwszych są to nowe wersje efektów, które również dodano do najnowszej wersji Ableton Live.
Sceny oraz podążanie za tempem - możemy dodać do 16 scen oraz korzystać z najnowszej funkcji podążania za tempem (np. zewnętrznych instrumentów).

Więcej informacji TUTAJ

Star icon
Produkty miesiąca
MIPRO MI 58 — cyfrowy system bezprzewodowy IEM
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT