Idzie nowe w EiS online!

22.07.2021 
Idzie nowe w EiS online!
Jedne zmiany dokonują się powoli i niedostrzegalnie, inne zaś gwałtownie. Historia pokazuje, że tłem i przyczyną tych drugich są pierwsze.

Papier nie umarł i nie wszystko będzie cyfrowe. W pewnych obszarach nie da się jednak kontynuować publikacji metodą druku. Producenci pro-audio już lata temu zrezygnowali z papierowych instrukcji obsługi na rzecz ich wersji online. Mogą poświęcić więcej energii na samą treść, zachowując możliwość błyskawicznej jej aktualizacji. Nasza redakcja, będąc cały czas w awangardzie zmian, nie pozostaje w tyle.

Zdecydowaliśmy o przejściu magazynu Estrada i Studio do domeny online. Numer 6/2021 był ostatnim wydanym fizycznie numerem regularnym, a sam magazyn wchodzi w drugie ćwierćwiecze swojego istnienia w sposób dostosowany do współczesnych wymagań.

Przygotowywaliśmy się do tego kroku od dłuższego czasu, a zachodzące zmiany są częścią szerzej zakreślonego planu. Uwolnienie od papierowej cielesności nic nie zmienia w funkcjonowaniu EiS, pozwalając jednocześnie otworzyć się na zupełnie nowe obszary. Już niebawem zobaczycie co nowego dla Was przygotowaliśmy.

Star icon
Produkty miesiąca
Antelope Zen Go Synergy Core - interfejs audio
Apogee Symphony Desktop - interfejs audio
MIPRO MI 58 — cyfrowy system bezprzewodowy IEM
Close icon
Poczekaj, czy zapisałeś się na nasz newsletter?
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS wybrane e-wydanie jednego z naszych magazynó