Enner - improwizowana elektronika w nowym wydaniu

28.07.2021  | Paweł Pruski
Enner - improwizowana elektronika w nowym wydaniu

Vlad Kreimer znany jest z tworzenia unikatowych instrumentów elektronicznych. Enner jest kolejnym, innowacyjnym instrumentem wpisującym się w jego filozofię.

Kilka miesięcy temu pisaliśmy o prototypie nowego syntezatora Enner. Firma Soma Labs właśnie odkryła karty i pokazała finalny produkt. Zgodnie z zapowiedzią mamy do czynienia z analogowym syntezatorem. Oczywiście jak w przypadku pozostałych produktów powyższej firmy nie ma mowy o  klasycznym syntezatorze.  Elementem na który postawiono podczas tworzenia instrumentu jest ekspresyjność. 

Enner składa się z szeregu płytek, które po dotknięciu domykają określone obwody. W rezultacie możemy tworzyć drony, struktury perkusyjne, czy też różne trzaski oraz szmery. Na głównym panelu znajdziemy również kilka pokręteł, które odpowiedzialne są za strojenie oraz rutching.

Podobnie jak pozostałe instrumenty firmy Soma Labs, Enner dedykowany jest głównie do muzyków, którzy nie boją się eksperymentować. Możemy w nieoczywisty i organiczny sposób generować dźwięki oparte na improwizacji.

Cena: 440 EUR
Więcej informacji TUTAJ

Star icon
Produkty miesiąca
MIPRO MI 58 — cyfrowy system bezprzewodowy IEM
Close icon
Poczekaj, czy zapisałeś się na nasz newsletter?
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS wybrane e-wydanie jednego z naszych magazynó
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT