Sibelius trafia na iPada

03.08.2021  | Paweł Pruski
Sibelius trafia na iPada

Sibelius to jeden z najpopularniejszych programów do tworzenia zapisu nutowego. Właśnie ukazała się wersja dedykowana na iPada, która wykorzystuje pełny potencjał tego urządzenia.

Sibelius for Mobile jest profesjonalną aplikacją do tworzenia notacji muzycznej na iPada, która umożliwia płynne przenoszenie kompozycji między iPadem, a komputerem Mac lub z systemem Windows. Użytkownicy iPada mogą używać Sibelius for Mobile do tworzenia, edytowania, udostępniania i odtwarzania plików Sibelius. Co istotne, aplikacja w pełni wykorzystuje możliwości Apple Pencil i iPada touch. Dzięki temu praca jest bardzo bliska tej, jaka towarzyszy kompozytorom korzystającym z zapisu na papierze.  Dzięki plikom zapisanym w iCloud, Dropbox, OneDrive lub innej usłudze w chmurze obsługiwanej przez iOS, użytkownicy mają dostęp z dowolnego miejsca do wszystkich swoich pomysłów i szkiców.

Sibelius for Mobile jest dostępny do bezpłatnego pobrania. Darmowa wersja umożliwia tworzenie partytur składających się z maksymalnie czterech części. Oczywiście wszystkie ograniczenia bezpłatnej wersji zniesione są w wersji płatnej. W tym przypadku możemy skorzystać z jednego z planów subskrypcyjnych.

Więcej informacji TUTAJ

Star icon
Produkty miesiąca
Antelope Zen Go Synergy Core - interfejs audio
DNA PODCAST 700 – zestaw z mikrofonem pojemnościowym USB
MIPRO MI 58 — cyfrowy system bezprzewodowy IEM
Close icon
Poczekaj, czy zapisałeś się na nasz newsletter?
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS wybrane e-wydanie jednego z naszych magazynó
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT