Smolik i Novika w nowym konkursie 2track!

08.08.2021 
Smolik i Novika w nowym konkursie 2track!

Utwór „T.time” zaśpiewany przez Novikę na debiutanckiej płycie Andrzeja Smolika, „Smolik 1” skończył 20 lat! Z tej okazji artyści zdecydowali się oddać go w Wasze ręce w kolejnym konkursie na platformie 2track. Dla autorów najciekawszych reworków przewidziano atrakcyjne nagrody!

Na początku lat 2000 „T.time” nuciła cala Polska. Utwór był nominowany do Fryderyka jako „Piosenka Roku”, a album „Smolik 1” , który zapoczątkował błyskotliwą solową karierę artysty, do dziś uznawany jest za pionierski w kategorii ambitnego popu. Od „T.time” rozpoczęła się też muzyczna droga Noviki. Była wtedy jeszcze przed wydaniem albumu z zespołem Futro, ale w ramach konkursu Pepsi Faza ukazał się już ich pierwszy utwór „Where Is The Love”, który zwrócił uwagę Pawła Jóźwickiego (szefa Sissy Records). To właśnie Paweł przekonał Smolika, że „warto spróbować zrobić coś z tą dziewczyną”.

Z okazji jubileuszu 20 lat obecności na rynku, Novika zaplanowała wyjątkowe cyfrowe wydawnictwo. Płyta „Novika 2.0” ukaże się w dystrybucji wytwórni Kayax, a znajdą się na niej nowe wersje piosenek artystki wykonane przez innych twórców (m.in. Natalię Grosiak, zespoły BOKKA i Blauka, Kasai i Skubasa). Jeśli dobrze Ci pójdzie w tym konkursie dołączysz do tego zacnego grona! Ponadto 3 najlepsze wersje „T.time” zostaną zaprezentowane na antenie Radia Kampus w autorskiej audycji Noviki „Lekko”.

Laureat pierwszego miejsca otrzyma również mikrofon pojemnościowy na USB marki ICON. Do wygrania są także płyty Noviki i Smolika oraz półroczne subskrypcje TIDAL.

WAŻNE: CO ZROBIĆ BY WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE?

Pobierz track z wokalem, stwórz do niego własny aranż używając swojego ulubionego programu DAW. Następnie wybierz jedną z 2 opcji:

1.MIX.
Zgraj swoją pracę w całości Z WOKALEM w formacie mp3 o wielkości max 20 MB i dodaj na stronie konkursowej używając przycisku „KLIKNIJ, ABY DODAĆ SWÓJ TRACK”, a następnie wciśnij czerwony przycisk „MIX".

2. INSTRUMENTAL/VOCAL
Zgraj swoją pracę BEZ WOKALU w formacie mp3 o wielkości max 20 MB i dodaj ją na stronie konkursowej do zamieszczonej tam ścieżki wokalnej używając przycisków: „KLIKNIJ, ABY DODAĆ SWÓJ TRACK” oraz „INSTRUMENTAL/VOCAL”. Pamiętaj, że w tej opcji TWÓJ INSTRUMENTAL MUSI ZACZYNAĆ SIĘ OD TEGO SAMEGO MIEJSCA, CO ŚCIĄGNIĘTY TRACK WOKALNY, w przeciwnym razie wokal i muzyka nie będą do siebie pasować.

Więcej informacji TUTAJ

Star icon
Produkty miesiąca
Antelope Zen Go Synergy Core - interfejs audio
DNA PODCAST 700 – zestaw z mikrofonem pojemnościowym USB
MIPRO MI 58 — cyfrowy system bezprzewodowy IEM
Close icon
Poczekaj, czy zapisałeś się na nasz newsletter?
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS wybrane e-wydanie jednego z naszych magazynó
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT