Lorelei, Ivo oraz Beatrix - moduły od Experts Sleepers

11.08.2021  | Paweł Pruski
Lorelei, Ivo oraz Beatrix - moduły od Experts Sleepers

Trzy kompaktowe, analogowe moduły - tak w skrócie brzmi najnowsza propozycja brytyjskiej firmy Experts Sleepers.

Firma Expert Sleepers kojarzona jest głównie z cyfrowymi, wielofunkcyjnymi modułami. Najlepszym przykładem jest Disting EX, potrafiący pracować w kilkudziesięciu trybach. Drugim dotychczasowym hitem sprzedażowym firmy są moduły pozwalające na komunikację "modulara" z komputerem, czy też zewnętrznymi urządzeniami. W odróżnieniu od poprzednich, trzy nowe modułu są analogowe. Elementem łączącym je z poprzednimi jest kompaktowość.

Experts Sleepers Lorelei -  analogowy oscylator z możliwością kształtowa fal,  modulacją przy użyciu dyskretnych tranzystorów OTA. Moduł ma trzy różne wyjścia. Pierwsza oferuje falę prostokątną o zmiennej szerokości impulsu i modulacji (PWM). Dwa pozostałe są oparte na przesuniętych w fazie falach sinusoidalnych.
Cena: 185 EUR

Experts Sleepers Ivo - analogowy filtr. Moduł posiada dwa wejścia audio, ale tylko jedno wyjście, nie jest więc to moduł stereofoniczny. Dzięki drugiemu wejściu możesz jednocześnie wprowadzić do filtra dwa sygnały. Na załączonym materiale możemy usłyszeć, że filtr posiada interesującą charakterystykę brzmieniową.
Cena: 185 EUR

Experts Sleepers Beatrix - analogowy fazer. Oferuje kontrolę napięcia nad częstotliwościami wycięcia, głębią efektu i sprzężeniem zwrotnym, dzięki czemu jest bardzo wszechstronny. Oferuje również bardzo przydatną  kontrolę "offsetu".
Cena: 185 EUR

Więcej informacji TUTAJ

Star icon
Produkty miesiąca
Antelope Zen Go Synergy Core - interfejs audio
DNA PODCAST 700 – zestaw z mikrofonem pojemnościowym USB
MIPRO MI 58 — cyfrowy system bezprzewodowy IEM
Close icon
Poczekaj, czy zapisałeś się na nasz newsletter?
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS wybrane e-wydanie jednego z naszych magazynó
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT