Gentle Wham - analogowy syntezator perkusyjny

23.08.2021  | Paweł Pruski
Gentle Wham - analogowy syntezator perkusyjny

Herbs and Stones specjalizuje się w tworzeniu niewielkich, eksperymentalnych sprzętów muzycznych. Tym razem przyszła pora na maszynę perkusyjną.

Gentle Wham to nowy unikalny syntezator perkusyjny. Oferuje 6 analogowych brzmień perkusyjnych, które mogą być wyzwalane za pomocą oddzielnego sekwencera CV/gate. Nie jest to zatem kompletny analogowy automat perkusyjny, ponieważ nie ma własnego sekwencera. Alternatywnie możemy grać palcami za pomocą dedykowanych przycisków na dole urządzenia. Każdy głos perkusyjny ma własny generator dźwięku, który jest odpowiedni dla określonych dźwięków. Każdy z nich jest regulowany dzięki kilku parametrom kształtowania dźwięku. Wszystkie sześć głosów jest przesyłanych przez jeden, główny filtr. Ten z kolei posiada możliwość wyboru charakterystyki dolnoprzepustowej i górnoprzepustowej.

Gentle Wham nie jest z pewnością urządzeniem uniwersalnym. kierowany jest raczej do producentów poszukujących niecodziennych, eksperymentalnych brzmień. Nie bez powodu urządzenie porównywane jest z Soma Laboratory Pulsar-23. Brzmieniowo lokuje się w podobnych przesterowanych i brudnych strukturach.

Cena: 509 EUR
Więcej informacji TUTAJ

Star icon
Produkty miesiąca
Antelope Zen Go Synergy Core - interfejs audio
DNA PODCAST 700 – zestaw z mikrofonem pojemnościowym USB
MIPRO MI 58 — cyfrowy system bezprzewodowy IEM
Close icon
Poczekaj, czy zapisałeś się na nasz newsletter?
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS wybrane e-wydanie jednego z naszych magazynó
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT