Sequential Take 5 - syntezator dla szerokiego grona odbiorców?

25.08.2021  | Paweł Pruski
Sequential Take 5 - syntezator dla szerokiego grona odbiorców?

Sequential Take 5 jest syntezatorem skierowanym do szerokiego grona producentów. Ma być kompromisem funkcjonalności oraz ceny.

Take 5 to 5-głosowy, polifoniczny syntezator analogowy. Spoglądając na katalog produktów firmy Sequential, syntezator charakteryzuje się największą przystępnością cenową. Taki też był główny zamysł jego twórców. W jednostce nie znajdziemy żadnych innowacyjnych rozwiązań, a raczej kilka sprawdzonych funkcji znanych z droższych jednostek. Drugim z charakterystycznych elementów jest mobilność - urządzenie posiada 44 pełnowymiarowe klawisze, a więc jest doskonałym instrumentem scenicznym. Niewielkie gabaryty z pewnością ułatwią transport i podróżowanie z syntezatorem.

Czy Take 5 okaże się być hitem? Na chwilę bieżącą trudno powiedzieć. Z pewnością jest to doskonale brzmiący instrument zamknięty w niewielkiej formie. W relacji do pozostałych syntezatorów marki Sequential jest to bez wątpienia najbardziej przystępna propozycja. Jednak w odniesieniu do tego co aktualnie możemy znaleźć na rynku niekoniecznie możemy nazwać go faworytem. Wystarczy spojrzeć na ofertę Kobalt Electronic, czy nowe propozycje Korga. Niemniej jednak osoby, które do tej pory nie miały okazji zapoznać się z charakterystycznym brzmieniem oferowanym przez firmę Sequential mają ku temu doskonałą okazję.

Cena: 1299 $
Więcej informacji TUTAJ

Star icon
Produkty miesiąca
Antelope Zen Go Synergy Core - interfejs audio
DNA PODCAST 700 – zestaw z mikrofonem pojemnościowym USB
MIPRO MI 58 — cyfrowy system bezprzewodowy IEM
Close icon
Poczekaj, czy zapisałeś się na nasz newsletter?
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS wybrane e-wydanie jednego z naszych magazynó
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT