Darmowa VST oferująca Direct Note Access!

25.08.2021 
Darmowa VST oferująca Direct Note Access!

Kiedy w 2008 roku na targach we Frankfurcie po raz pierwszy zaprezentowano technologię Direct Note Access w zasadzie od razu uznano, że jest to największy przełom w zakresie cyfrowego audio od czasu pierwszych programów DAW. Przez lata z tej zaawansowanej funkcjonalności mogli korzystać użytkownicy takich programów jak Antares Auto-Tune, czy Celemony Melodyne, ale teraz dzięki bezpłatnej wtyczce Samplab każdy z nas może sprawdzić w jaki sposób to działa.

Mówiąc najprościej wtyczka Samplab oferuje korekcje intonacji w ścieżkach audio, które importujemy do naszego DAW-a. Jeśli wrzucimy tam np. wcześniej nagraną partię gitar to Samplab sprawi, że zobaczymy pojedyncze nuty w piano roll'u, gdzie będziemy mogli je dowolnie edytować. Brzmi zachęcająco, prawda?

Procesowanie ścieżek odbywa się za pośrednictwem serweru Samplab, a więc do korzystania z wtyczki potrzebne jest połączenie z internetem. Póki co możliwa jest edycja jedynie krótkich ścieżek, ale twórcy narzędzia obiecują, że w niedalekiej przyszłości ich czas zostanie wydłużony.

Bezpłatną wtyczkę Samplab znajdziecie TUTAJ

Star icon
Produkty miesiąca
Antelope Zen Go Synergy Core - interfejs audio
DNA PODCAST 700 – zestaw z mikrofonem pojemnościowym USB
MIPRO MI 58 — cyfrowy system bezprzewodowy IEM
Close icon
Poczekaj, czy zapisałeś się na nasz newsletter?
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS wybrane e-wydanie jednego z naszych magazynó
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT