Kanye West stworzył odtwarzacz Donda Stem Player

26.08.2021 
Kanye West stworzył odtwarzacz Donda Stem Player

Z Kanye Westem nie ma nudy. Ostatnie tygodnie to nieustanne zamieszanie związane z (niedoszłą) premierą jego nowego albumu "Donda" i w tej dziwnej historii pojawił się właśnie nowy wątek. Na swojej stronie internetowej Kanye West zaprezentował przenośny odtwarzacz Donda Stem Player, który poza standardowymi funkcjonalnościami oferować ma również możliwość rozbijania utworów na stemy i ich modyfikacje.

Nie do końca wiadomo czy urządzenie pozwoli stworzyć remiksy kawałków, które ostatecznie trafią na "Dondę", czy też będzie na nim można edytować dowolny utwór. Z informacji przekazanych przez samego Kanye Westa jak i brytyjską markę Kano, która odpowiada za produkcje odtwarzacza wynika, że ich produkt pozwoli manipulować głośnością wokali, oraz partii bębnów, basu, czy sampli. Ponadto będzie można dodawać efekty, oraz rozdzielić utwór na pojedyncze stemy.

 

 

Odtwarzacz Donda Stem Player kosztować ma 200$ i dostępny będzie w USA i Wielkiej Brytanii. Jego premiera przewidziana jest razem z premierą albumu "Donda", więc tak naprawdę to nie wiadomo kiedy i ... czy w ogóle to nastąpi.

Urządzenie można zamówić TUTAJ

Star icon
Produkty miesiąca
Antelope Zen Go Synergy Core - interfejs audio
DNA PODCAST 700 – zestaw z mikrofonem pojemnościowym USB
MIPRO MI 58 — cyfrowy system bezprzewodowy IEM
Close icon
Poczekaj, czy zapisałeś się na nasz newsletter?
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS wybrane e-wydanie jednego z naszych magazynó
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT