Zelzah - nowy efekt gitarowy od firmy Strymon

30.08.2021  | Paweł Pruski
Zelzah - nowy efekt gitarowy od firmy Strymon

Po pojawiających się od miesięcy zapowiedziach Strymon odkrywa karty i prezentuje swój najnowszy efekt, którym jest "wielowymiarowy" phaser.

W swoim najnowszym efekcie Strymon postanowił poeksperymentować z phaserem. Zamiast jednego standardowego toru zaproponował dwa niezależne phasery połączone w jednej kostce. Oba tory mogą pracować w trybie szeregowym, równoległym lub dzielonym. Pierwszy phaser posiada charakterystykę 6-stopniową, drugi  4-stopniową. Każda z połówek ma własny zestaw elementów sterujących oraz dedykowany przełącznik nożny.

Urządzenie posiada również port USB-C, który  umożliwia podłączenie do komputera w celu sterowania MIDI, a także aktualizacji oprogramowania efektu.  Zelzah posiada również przełącznik wejścia poziomu instrumentu/linii , dzięki czemu można do niego podłączyć praktycznie wszystko (np. syntezator). Można również uruchomić go w trybie mono lub stereo, przez wejście TRS i dedykowane wyjścia stereo L i R. Brzmieniowo efekt prezentuje się doskonale, do takiej jakości od lat przyzwyczaił nas Strymon.  Zelzah ma się ukazać pod koniec września tego roku.

Cena: 379 EUR
Więcej informacji TUTAJ

Star icon
Produkty miesiąca
Antelope Zen Go Synergy Core - interfejs audio
DNA PODCAST 700 – zestaw z mikrofonem pojemnościowym USB
MIPRO MI 58 — cyfrowy system bezprzewodowy IEM
Close icon
Poczekaj, czy zapisałeś się na nasz newsletter?
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS wybrane e-wydanie jednego z naszych magazynó
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT