d&b audiotechnik prezentuje nowy wzmacniacz D40

31.07.2021 
d&b audiotechnik prezentuje nowy wzmacniacz D40

Firma d&b zaprezentowała nowy wzmacniacz mobilny D40. Czterokanałowy wzmacniacz klasy D cechuje się małymi wymiarami i niską wagą, zaawansowanym sterowaniem napięcia i zwiększoną wydajnością systemu przy jednoczesnej redukcji poboru mocy.

D40 został stworzony z myślą o aplikacjach mobilnych. Zawiera najnowsze rozwiązania technologiczne i jest rezultatem wieloletnich badań i innowacyjnego podejścia d&b do rozwoju nowych technologii. D40 to świetny przykład tego, w jaki sposób d&b dąży do tworzenia innowacyjnych i wydajnych rozwiązań. Ulepszone funkcjonalności i duża moc w połączeniu z oszczędnością energii, zwiększają wydajność całego systemu - mówi Wolfgang Schulz, Product Manager, d&b audiotechnik.

Interfejs użytkownika składa się z kolorowego ekranu dotykowego o przekątnej 4,3” (480 x 272 pikseli) i enkoderów, pozwalających na łatwą konfigurację i monitorowanie urządzenia. Zakres dynamiki D40 wynosi 116 dB (nieważony) - zapewnia wysoką skuteczność zestawów głośnikowych d&b, wszechstronne zarządzanie i bezpieczeństwo systemu. D40 osiąga napięcie szczytowe 180 V, dostarczając maksymalną wydajność dla serii KSL, V i Y.

D40 korzysta z technologii cyfrowego przetwarzania sygnałów (DSP), która pozwala na konfigurację zestawów głośnikowych, personalizację ustawień oraz stosowanie korekcji i opóźnień. D40 jest skonstruowany tak, by oszczędzać energię, a jednocześnie zapewnić maksymalną wydajność. Kolejną funkcją sprzyjającą minimalizacji zużycia energii jest automatyczne wybudzanie. Dzięki temu D40 spełnia wymagania Green Building w zakresie zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska.

Jako część ekosystemu d&b, D40 jest kompatybilny ze wszystkimi rozwiązaniami technologicznymi d&b, w tym ArrayCalc, ArrayProcessing, NoizCalc i R1. Wszystkie te elementy tworzą efektywny i przyjazny użytkownikowi workflow d&b.

Star icon
Produkty miesiąca
Antelope Zen Go Synergy Core - interfejs audio
DNA PODCAST 700 – zestaw z mikrofonem pojemnościowym USB
MIPRO MI 58 — cyfrowy system bezprzewodowy IEM
Close icon
Poczekaj, czy zapisałeś się na nasz newsletter?
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS wybrane e-wydanie jednego z naszych magazynó
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT