Nowe funkcjonalności systemu Listen TALK 2.0

03.09.2021 
Nowe funkcjonalności systemu Listen TALK 2.0

Co mają ze sobą wspólnego sale sądowe, atrakcje kulturalne, kampusy uczelniane, centra i sale konferencyjne, zakłady produkcyjne, imprezy i nabożeństwa? To miejsca, w których ListenTALK zapewni wszystkim uczestnikom wyraźne słyszenie i to samo doświadczenie – zniesie bariery komunikacyjne którymi może być nieznajomość języka lub ubytek słuchu.

Teraz ListenTALK - wielokrotnie nagradzany system komunikacji mobilnej - jest jeszcze lepszy. Najnowsza aktualizacja firmware'u urządzeń tej serii dodaje nowe możliwości do ListenTALK. Oto trzy najważniejsze zalety najnowszej aktualizacji ListenTALK.

Zwiększona wydajność transmisji radiowej

Aktualizacja firmware'u umożliwia jednoczesne działanie większej liczby grup w tej samej przestrzeni. Teraz w Europie 30 różnych grup ListenTALK może działać na tym samym obszarze. W Ameryce Północnej i Japonii 20 grup. Taki wzrost liczby jednoczesnych grup przynosi korzyści tam, gdzie jest wiele grup wykorzystujących tłumaczenia symultaniczne i oferujących szkolenia i wycieczki na dużą skalę. Na przykład 30 przewodników wycieczek może prowadzić oddzielne grupy w muzeum lub w miejscach rozrywki i atrakcji kulturalnych. I do 30 tłumaczy symultanicznych może przekazywać tłumaczenie w jednym centrum kongresowym i na auli konferencyjnej.

Zwiększona wydajność komunikacji

Aktualizacja ListenTALK'a poprawia również wrażenia słuchowe użytkownika.

- Płynność i swoboda konwersacji. Teraz nawet trzy osoby mogą mówić w tym samym czasie, zamiast dwóch.
- Nowy algorytm wykorzystywania kanałów głosowych. Teraz - podczas dołączania do grupy kolejnego ponad troje uczestników, czwartego użytkownika – system pozostawi w grupie osobę najaktywniejszą w komunikacji a wyłączy z grupy tę, która była najmniej aktywna.
- Dedykowanie kanału. System posiada teraz opcję dedykowania kanału priorytetowego dla sublidera grupy.

Tryb tłumacza

Dzisiaj tłumacz symultaniczny już nie potrzebuje, jak kiedyś, dwóch urządzeń nadawczo-odbiorczych i zestawów słuchawkowych – jednego do słuchania mówcy i drugiego do przekazywania tłumaczenia dalej. Teraz słyszy osobę mówiącą i transmituje tłumaczenie za pomocą jednego urządzenia i zestawu słuchawkowego. To umożliwia także liderowi podłączenie całej grupy do innego prezentera bez konieczności ponownego parowania urządzeń wszystkich uczestników.

Star icon
Produkty miesiąca
MIPRO MI 58 — cyfrowy system bezprzewodowy IEM
Close icon
Poczekaj, czy zapisałeś się na nasz newsletter?
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS wybrane e-wydanie jednego z naszych magazynó
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT